Новини

Презентація та обговорення результатів соцопитування "Якою побачили Україну гості Євробачення 2017?"

08:22 18.05.17
24 травня Інститут світової політики презентував результати соціологічного опитування іноземних гостей пісенного конкурсу Євробачення 2017, проведе компанією GfK Ukraine на замовлення ІСП.

Нашою ціллю було з’ясувати погляди іноземних гостей Євробачення-2017 щодо позитивних і негативних змін в Україні, їхнє сприйняття України та її інтеграції в європейський політичний і культурний простір. Опитування проводилося з 9 по 13 травня у Києві. Загалом було опитано 1060 осіб.

Завантажити публікацію можна тут.

Учасники обговорення:

Альона ГЕТЬМАНЧУК, Директор Інституту світової політики

Дарія ГАЙДАЙ, аналітик Інститут світової політики

Анатолій СОЛОВЕЙ, начальник Управління публічної дипломатії МЗС України

Тімур МІРОШНИЧЕНКО, журналіст, ведучий конкурсу Євробачення-2017

Вікторія СИДОРЕНКО, міжнародний pr-менеджер Євробачення

Модератор: Сергій СОЛОДКИЙ, перший заступник директора ІСП

Це дослідження було презентовано в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США. посилання на оригінальне джерело.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.