Новини

ІСП відкрив виставку карикатур «Шлях України до безвізового режиму з ЄС»

12:33 09.06.17
9 червня Інститут світової політики провів церемонію відкриття виставки карикатур «Шлях України до безвізового режиму з ЄС» у столичному парку імені Тараса Шевченка.

Участь у відкритті виставки взяли Посол Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, начальник Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолій Соловей, заступник директора Департаменту ЄС МЗС України Сергій Саєнко, представники громадянського суспільства та медіа.

З 11 червня громадяни України зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз. Для відзначення цієї події Інститут світової політики вирішив поінформувати українців про пройдений шлях до безвізу, а також надати коротку інформацію про правила безвізового в’їзду до країн Шенгенського простору. Для цього ІСП разом з відомими художниками підготував виставку 18 малюнків, які по-творчому, в креативний спосіб інформуватимуть киян та гостей міста про успішні кроки повернення України до європейської сім’ї.

Виставку було підготовлено Інститутом світової політики в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст виставки є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або Уряду США.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.