Новини

ІСП презентував "Аудит зовнішньої політики: Україна – Швеція"

10:48 12.06.17
12 червня Інститут світової політики провів публічну дискусію "Аудит зовнішньої політики: Україна – Швеція", під час якої презентує дискусійну записку щодо українсько-шведських відносин.

Участь у презентації взяли автори записки аналітики ІСП Дарія Гайдай та Леонід Літра, Посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом, директор Першого європейського департаменту МЗС України Василь Химинець, директор Українського інституту у Швеції Наталія Пасічник , Тарас Качка, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду "Відродження", представники експертного середовища і медіа.

Завантажити публікацію можна тут.

Презентація є частиною проекту «Аудит зовнішньої політики України», метою якого - вивчення взаємних інтересів України та низки стратегічно важливих держав задля вироблення рекомендацій щодо проактивної зовнішньої політики України.

У рамках проекту ІСП вже опублікував 18 записок щодо двосторонніх відносин України з партнерами, а також рекомендації до Стратегії зовнішньої політики України.

Дослідження проведено у рамках проекту "Ініціатива з розвитку аналітичних центрів України" за підтримки Посольства Швеції, Фонду розвитку аналітичних центрів (TTF) та Міжнародного фонду "Відродження".

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.